کتاب «سینمای سلطه» با پژوهشی درباره نفوذ صهیونسیم در سینمای جهان و نشانه شناسی ردپای آن در هالیوود، را «مجید صفاتاج» گرد آوری کرده است.

صفاتاج در مقدمه کتاب می نویسد: صهیونیست ها از سینما به عنوان ابزاری پیشرفته برای تاثیرگذاری بر ذهن و فکر مردم برای تشکیل حکومت جهانی و سیطره تام و کامل بر دیگر ملت ها استفاده می کنند.

وی در ادامه کتاب با بررسی تاریخی پیشرفت سینما به مثابه یک صنعت و نیاز آن به سرمایه داری، رابطه صنعت و سینما را تحلیل می کند.

نویسنده در فصل ابتدایی کتاب با عنوان «سیطره صهیونیسم بر صنعت سینما»، تلاش های سازمان ها و دولت های وابسته به صهیونیسم را برای استیلا بر صنعت سینما شرح می دهد و برنامه های سازمان یافته آنان را تیتروار بیان می کند.

وی در فصل دوم به سینمای امریکا و هالیوود می پردازد و هالیوود را به عنوان یکی از ابزارهای دولت امریکا و صهیونسم جهانی برمی شمارد. وی سینمای هالیوود را بر آمده از دل تفکر صهیونیسم می داند. از دیگر بخش های این کتاب باید به سرفصل هایی چون: «سینمای اسراییل»، «کارگزاران و سینماگران صهیونیسم» و «نتیجه» اشاره کرد. وی در بخش پایانی با معرفی چند بازیگر و کارگردان سینما به هالیوود، از وابستگی آنان به تفکر صهیونیستی پرده بر می دارد.

از دیگر آثار نویسنده این کتاب می توان به آثاری چون: «سیمای صهیونیسم»، «سلطه پنهانی» و «سناریوی جنگ نفت» اشاره کرد.

 

مشخصات کتابشناسی:

سینمای سلطه (هنر هفتم)

مولف: مجید صفاتاج

ناشر کتاب : سفیر اردهال

نوع جلد: جلد نرم

قطع: رقعی

سال نشر: 1387

شمارگان: 1650

چاپ جاری: 2

تعداد صفحات: 214

وزن(گرم): 275

آدرس جهت خرید اینترنتی کتاب:

https://bookroom.ir/book/2814